Už 11 rokov prebehlo od chvíle, kedy sme si ako študenti Technickej univerzity v Košiciach povedali: „Prečo by sme nemali svoj Majáles?“

Na prvom Tuke Feste na ul. Boženy Nemcovej bolo niečo cez 2.000 šudentov.

Z Tuke Festu sa stal Majáles Košice a zo slávnosti ukončenia letného semestra sa stalo podujatie pre všetky vekové kategórie v Košickom kraji.

Pred 5 rokmi sme pridali podujatie MAIDAI – vtedy oficiálne ako Musical Academic International Day. Dnes názov pretrval, ale podujatie zľudovelo a slúži pre Košický kraj ako rozlúčka s letom.

Je to už dávno čo sme boli študentmi, ale to, čo sme si predsavzali, stále plníme. Podujatia Majáles Košice a MaiDay síce už nie sú rýdzo študentské, avšak stále sme ponechali študentské ceny za vstupné.

Veď posúďte sami. Horkíže Slíže, Kontrafakt a Heľenine Oči v predpredaji za 5 EUR ? Pivenka – welcome drink v podobe jedného čapovaného do 17:00 zadarmo?

Snažíme sa nielen udržať, ale neustále dvíhať laťku v podobe bezpečnosti účastníkov, komfortu príchodu a odchodu, širokého a kvalitného občerstvenia, vynikajúceho pódiového programu a animačných aktivít.

Takže preto túto produkciu veľa „viac zainteresovaných“ ľudí považuje v dnešnej dobe za zázrak, ale my si stále ideme to svoje a plníme predsavzatie, že budeme najväčšie a najkvalitnejšie jednodňové podujatie s Česko – Slovenskou pódiovou produkciou za 5 EUR v predpredaji!!

Všetky výnosy neustále investujeme do skvalitnenia služieb, zlepšenia bezpečnosti a do neustále zlepšujúceho sa pódiového programu.

Veríme, že je to cesta ako jednak rozšíriť, ale aj správne edukovať nového klienta podujatí pod holým nebom a zároveň si zachovať priazeň aj tých verných. V neposlednom rade sa kvalitou produkcie chceme aspoň priblížiť partnerským podujatiam v Českej republike ako hradecký Majáles, pražský majáles a Majáles Brno.

Náš tím

Mgr. Lucia Andrejová
Mgr. Lucia AndrejováRelationship / Media
Páči sa Ti PR článok, vyhral si niečo v našej súťaži na FB, alebo máš otázku a prišla Ti odpoveď? Všetko od mediálnej prezentácie, komunikácie, cez starostlivosť o účastníkov, až po komunikáciu s predpredaj.sk prebieha u nás pod vedením Lucky a jej „support teamu“ konkrétne Peťa, Tomáša, Ľuboša a Dominika.
Ing. Nika Bernátová
Ing. Nika BernátováPartnersip / Event manager / Booker
Páči sa Ti video, máš super profilovku z nášho podujatia, chutil Ti burger v gastro zóne alebo sa tešíš na Gleba? Všetko od foto a video produkcie, cez booking kapiel a animácií, prebieha pod vedením Niky a jej „support teamu“ konkrétne Coolright, Peťa a Tomáša.
Ing. Gabriel Spišák
Ing. Gabriel SpišákInfrastructure / Logistics
Finálna podoba areálu a jeho označenie, umiestnenie gastra, stages, komunikácia s bezpečnostnými a spolu organizačnými zložkami. Toto všetko od projektovej prípravy až po realizáciu na mieste u nás perfektne zvláda Gabi so svojim „support teamom“ Danym a Jarom.